Bekir AYDIN

Orhangazi Belediye Başkanı

 • BEKİR AYDIN

  Orhangazi Belediye Başkanı

   

  21 Şubat 1975′de Orhangazi’de doğdu. İlköğrenimini Orhangazi Alitekin İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Bursa Erkek Lisesi, yüksek öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamladı. ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda İngilizce eğitimi de alan Aydın, hızlı okuma ve anlama kurslarına katıldı ve Ak Parti Siyaset Akademisi’ni tamamladı.
   
  İŞ HAYATI
   
  Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra Süzer Holding’in Yatırım Şirketi Kent Yatırım AŞ.’de çalışmaya başladı. İş yaşamına Bursa Kentbank’da devam eden Aydın, 2004 yılında kendi aile şirketi olan Tevfik&Naim San. ve Tic. Ltd. Şti.’de yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Ayrıca Bekir Aydın, inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Aydın İnşaat Malzemeleri ve kalsit üretimi yapan ORTAŞ AŞ. firmalarında ortaklığı bulunmaktadır.
   
  ORHANGAZİ TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANLIĞI
   
  İhracat rakamlarıyla birçok ilden daha iyi durumda bulunan Orhangazi’de 2009 Şubat ayından itibaren Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevine seçilen Aydın, görevini 2013 yılına kadar sürdürmüştür.
   
  SİYASET
   
  Bekir Aydın, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 2004 yılında Belediye Meclis üyesi seçildi. Orhangazi Belediye Meclisi’nde yapılan seçimlerden sonra Meclis Başkanlık Katip üyeliğine getirildi. Orhangazi Belediyesi’nde değişik komisyonlarda görev yapan Aydın, meclis üyeliği sürerken Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyeliği ve halkla ilişkiler ilçe başkanlığı görevlerini sürdürdü. 2014 Yerel Seçimleri’nde partisinden Orhangazi Belediye Başkan Aday Adayı olan Bekir Aydın, halen Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği ve Orhangazi Belediye Meclis Üyeliği yaptı. İngilizce bilen Aydın; evli ve iki çocuk babasıdır. 31 mart 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıkarak Orhangazi Belediye Başkanlığı görevine başlamıştır.

Menu

Hesap Numaralarımız

ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI                                                 

 (TLF : 0224 5733800 Santral   Dahili : 162 -188 Emlak Servisi)

 

POSTA ÇEKİ HESABI

POSTA ÇEKİ HESABI NO :      229023

 

BANKA ŞUBESİ

  

T.C ZİRAAT BANKASI ORHANGAZİ ŞUBESİ

ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI IBAN NOSU

TR19 0001 0003 1506 5078 2750 35

(VERGİ GELİRLER HESABI)

 

E-BELEDİYE

BORÇLARINIZI WEB SAYFASI ÜZERİNDEN ÖDEME İÇİN:

 

1- İnternetten www.orhangazi.bel.tr adresine girin ,

2- Ekranın üst tarafında BORÇ ÖDEME VİSA seçeneğini tıklayın ,

3- Karşınıza çıkan menünün Mükellef No kısmına T.C No veya Sicil No   

    yazıp Giriş Yap ‘ı tıklayın.

4- Ekrana gelen borçlarınız işaretleyerek Kredi kartı ile (Tüm Banka 

    Kartları) ödemenizi yapabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT