BAŞKAN AYDIN KIZILAY'A KURBAN BAĞIŞI YAPTI

BAŞKAN AYDIN KIZILAY'A KURBAN BAĞIŞI YAPTI

Türk Kızılay Orhangazi Şube Başkanı Müjdat Gürsoy ve Yönetimi, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti. Türk Kızılay’ı Orhangazi Şube Başkanı Müjdat Gürsoy ve ziyareti sırasında kurban vekâletini Türk Kızılay’a verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Türk Kızılay Başkanı Müjdat Gürsoy ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretleri esnasında kurban vekâletimizi verdik. Türk Kızılay’a verdiğimiz bağışımız dünya mazlumlarına ileteceğini ve bu konu da durumu iyi olan herkesin bağış yapmasını gerektiğine inanıyorum. Tüm dünyada yaptığı yardım çalışmalarında her zaman adından söz ettiren ve en zor günlerin en yakın dostu olan Kızılay’a Orhangazi’den de kampanyaya destek olmasını diliyorum.

Türk Kızılay Orhangazi Şube Başkanı ve yönetim üyelerinin ziyaretleri esnasında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken yurt içi ve yurt dışı kurban bağışlarının devam ettiğini ifade etti. Bu anlamda böylesine güzel bir kampanyaya destek veren ve kampanya boyunca emek harcayan herkese teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.