TRABZONLULAR DERNEĞİ BAŞKAN AYDIN’I ZİYARET ETTİ

TRABZONLULAR DERNEĞİ BAŞKAN AYDIN’I ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz aylarda Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinin Olağan seçimli Genel Kurulu toplantısı sonrası Trabzonlular Dernek Başkanına seçilen Osman Yılmaz ve yönetimi, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında iadeyi ziyaret etti.

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Osman Yılmaz, “ Trabzonlular derneğinin olağan seçimli genel kurulu sonrası bizleri ziyaret ederek görevimizde başarılar dileyen Belediye Başkanımızı yönetimimizle beraber iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Dernek yönetimi olarak yeni dönemde çalışmalarımızı Belediye Başkanımız ile paylaştık. Kültürel değerlerimize değer katma adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizlere bu anlamda her türlü desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza Teşekkür Ediyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanına seçilen Osman Yılmaz ve yönetiminin ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir.  Trabzonlular Kültür ve Dayanışma derneğinin yeni dönemde ilçemiz adına güzel işlere imza atacağına inancımız tamdır. Kültürel değerlerin yaşatılması noktasında derneklerimiz gerçekten çok değerlidir. Bu anlamda Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğine seçilen Osman Yılmaz’ı ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.