BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER ZİYARETİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER ZİYARETİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan, “ Orhangazi ilçemizde Büyükşehir ile Orhangazi Belediyemizin yapımına devam eden çalışmaları Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın ve meclis üyelerimiz ile birlikte Kültür Merkezi İnşaatı çalışmalarını yerinde inceledik ve çalışmaların hızlandığını en kısa zamanda tamamlanacağını ifade ettik. Büyükşehir her yerde derken bunu laf olsun diye ifade etmiyoruz. Belediye Başkanımızın gayretli çalışmaları ve Büyükşehir’imizin çalışmaları ile güzel ilçemiz her geçen gün daha da yaşanabilir bir hale gelecektir” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan’ın ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Meclis üyelerimiz ile birlikte genel sekreterimiz ile birlikte ilçemizde yapımına devam eden Kültür merkezi İnşaatını yerinde inceledik ve çalışanlara kolaylıklar diledik.  Kültür merkezi İnşaatının hızlı bir şekilde çalışmalara devam ettiğini ve en kısa zaman içerisinde tamamlanacaktır.

Meydan projesi için çalışmalar başladı

Genel sekreterimiz ile birlikte İlçemizin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini ifade ederken Orhangazi’mize yakışır bir meydan projesi ihtiyacının artık kaçınılmaz olduğunu ifade ettik. Meydan projesi bölgesinde incelemelerde bulunarak, proje çalışmalarına artık somut adımlarla ilerlediğimizi ve bu projeyi hayata geçirmek istediğimizi ifade ettik. Hürriyet mahallemizde yıllardır sorun haline gelen ve bir türlü çözüm noktasında sıkıntılar yaşanan alternatif yol için artık bu sorunun artık ortadan kaldırılması ve mahalle sakinlerinin rahat bir nefes almasını sağlayacağız. Ziyaretlerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan’a teşekkür ediyorum” dedi.