ORHANGAZİ BELEDİYESİ AFAD GÖNÜLLÜSÜ GENÇ SPORCULARI AĞIRLADI

ORHANGAZİ BELEDİYESİ AFAD GÖNÜLLÜSÜ GENÇ SPORCULARI AĞIRLADI

AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen “ Genç Sporcular AFAD Gönüllüsü Olsun” projesi kapsamında 10 İlden seçilen 14-18 yaş arası farklı branşlarda başarı elde etmiş sporcuları Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Nadır sosyal tesislerinde ağırladı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu “ Genç Sporcular AFAD Gönüllüsü Olsun” projesi kapsamında İlçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Farklı branşlarda başarı elde etmiş sporcularımızı Orhangazi Nadır Sosyal Tesislerimizde ağırladık. Bu proje kapsamında İlçemize Muş ve Bitlis’ten farklı branşlarda başarılı gençlerimiz ile bir araya gelerek İlçemiz hakkında genç sporcularımıza bilgi verirken sohbet etme imkânı bulduk. Gençlerimiz bizlerin her zaman geleceği olduğunu ifade ettik.

Gençlerimizin ilçemize gösterdiği ilgi bizleri mutlu etti

Orhangazi’de ağırladığımız AFAD gönüllüsü genç sporcularımız İlçemize gösterdiği ilgi ve mutluluk bizleri de son derece mutlu etmiştir. Orhangazi Nadır Tesislerinde ağırladığımız gençler doğa ile iç içe olmalarından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti. Bu güzel ilçemizin değerlerini korumak ve değer katmak adına yaptığımız çalışmalarımızı da ifade ettik. Ülkemizin her bir yeri ayrı bir güzelliğe ve değere sahiptir. Bu değere ve güzelliğe her zaman sahip çıkmalıyız” dedi.

Orhangazi Nadır Sosyal Tesislerinde ağırlanan, Genç Sporcular AFAD Gönüllüsü olsun projesi kapsamındaki programa, Bursa Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, AFAD Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Sadi Ergin, Bursa AFAD İl Müdürü Yalçın Mumcu, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Çetin İnci, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdür Vekili, Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis üyeleri katıldı.