BAŞKAN AYDIN TARIM KREDİ KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AYDIN TARIM KREDİ KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte Orhangazi İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Bayram Öztürk’ü ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Bayram Öztürk’ü ziyaret ettik. Geçtiğimiz hafta Türkiye Tarım Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice’yi ziyaret ederek, İlçemizde bulunan ilçe tarım müdürlüğü ve tarım kredi kooperatif binalarının buradan kaldırılması noktasında bir görüşme gerçekleştirmiştik. Buradaki binaların ömrünü doldurma noktasına geldiğini ve buradan kaldırılarak farklı bir alanda İlçemize yakışır yeni binaya ihtiyaç olduğunu vurguladık.

Yeni yüzüyle yeni yerinde

İlçemizin tarım arazisi konusunda zengin bir toprağa sahip olduğunu ve her geçen gün tarım alanında ürün çeşitlerimiz arttığını her alanda ifade ediyoruz. Bu konuda tarım ile ilgilenen kurumlarımızın da çalışmaları her alanda kolaylaştıracak bir şekilde çalışma yapıyoruz. Tarım kredi kooperatifinin buradan başka bir yere kaldırılması ve yeni yerinde yeni binayla birlikte daha güzel hizmet vereceğine inanıyorum. Tarım alanında Vatandaşlarımıza her konuda desteklerini ve yardımlarını sağlayacaktır. Buradaki binaların kaldırılması sonrası orada güzel bir çalışma başlatarak meydan oluşturmak istiyoruz” dedi.