Menu

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin Iznik Gölü Orhangazi Sahilinde Hayata Geçirmeyi Planladigi Projeler Için Kollar Sivandi

Yazdır / Tarih: 2014-06-25
Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin Iznik Gölü Orhangazi Sahilinde Hayata Geçirmeyi Planladigi Projeler Için Kollar Sivandi

 

   Bursa Büyüksehir Belediyesi’nin Iznik Gölü Orhangazi sahilinde hayata geçirmeyi planladigi projeler için kollar sivandi. Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe’nin Iznik gölü Orhangazi sahili için her firsatta dile getirdigi projeler konusunda proje ekibi Orhangazi’ye geldi.

           Çalisma baslatiliyor

   Bursa Büyüksehir Belediyesi  Büyüksehir Sahil Hizmetleri Daire Baskani Hakan Bebek, Imar ve Sehircilik Müdürü Kayin Çaliskan ile birlikte büyüksehirin imar dairesinden teknik personel ve proje ekibi Orhangazi’ye geldi. Belediye baskani Neset Çaglayan ile birlikte Iznik Gölü Orhangazi sahilinde incelemelerde bulunan proje ekibi Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe’nin talimatlari ile göl, sukaypark, restoran, Gürle Dagi Yamaç Parasütü ve Keramet Ilica tesisleri için proje çalismasi baslatacak. Teknik ekip adi geçen tüm bölgelerde inceleme yaptiktan sonra projelendirme ve dosya çalismasi yaparak Büyüksehir Belediye Baskani Altepe’nin onayina sunacak. 

           Çaglayan; Daha yasanabilir bir Orhangazi için

   Belediye Baskani Neset Çaglayan proje ekibi ile birlikte tüm sahilde inceleme yaptiktan sonra yaptigi degerlendirmede, Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe’nin de belirttigi gibi Iznik gölünde çesitli projeler hayata geçirmeyi planliyoruz. Sahil düzenlemesi, restoran, sukaypark, Keramet Ilica tesisleri ve Gürle Dagi yamaç parasütü projeleri ilk öncelikli çalismalar olacak. Bu çalismalari hizli bir sekilde hayata geçirip Orhangazi’yi daha yasanabilir bir sehir ve marka sehire dönüstürmek istiyoruz dedi. Çaglayan Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe’ye de tesekkür ederek, Büyüksehir ile birlikte el ele verip tüm bu çalismalari hayata geçirmek istiyoruz dedi. 

Diğer Haberler