Menu

Orhangazispor Teknik Heyeti Belediye Baskani Neset Çaglayan'i Makaminda Ziyaret Etti

Yazdır / Tarih: 2014-06-24
Orhangazispor Teknik Heyeti Belediye Baskani Neset Çaglayan'i Makaminda Ziyaret Etti

 

  Orhangazispor’da teknik direktör Nevzat Dinçbudak, yardimci antrenör Murat Alemdar, kaleci antrenörü Serhat Öncü ve Teknik Menajer Orhan Alemdar Belediye Baskani Neset Çaglayan’i makaminda ziyaret etti. 

            Tesekkür ettiler

Orhangazispor teknik direktörü Nevzat Dinçbudak Belediye baskani Neset Çaglayan’a kulübe verdikleri destek için tesekkür edip görüs alisverisinde bulundular. Orhangazispor’a bu yil özledigi basarilari tattirmak için ellerinden geleni yapacaklarini söyleyen Nevzat Dinçbudak, bu konuda basta yerel yönetim ve belediye baskani olarak sizler, sonra yönetimimiz ve Orhangazi halki bize destek oldugu sürece biz bu basarilari mutlaka yakalayacagiz dedi. Nevzat Dinçbudak son çalismalar ile ilgili olarak da Çaglayan’a bilgi aktardi. 

            Çaglayan; Destegimiz sürecek

Belediye Baskani Neset Çaglayan ise Nevzat Dinçbudak ve ekibine güvendiklerini belirterek, Orhangazispor yillardir bir basari hedefliyor. Ancak her yil bu hedefe tam yaklasmisken bir anda bu hedeften uzaklasiyor. Umuyorum ki bu yil uyumlu yönetimi ve teknik kadrosu ile birlikte özlenen basari yakalanacaktir dedi. Çaglayan, yerel yönetim olarak ellerinden gelen destegi saglayacaklarini da belirterek, hedefimiz Orhangazispor’a kalici gelirler birakmak. Bunun için de kulübün hem kendi içinde hem de ilçe kamuoyundaki kurumsal görüntüsünü artirmamiz gerekiyor. Bu konuda hem taraftarlarin, hem Orhangazi’deki tüm isletme ve büyük kuruluslarin destegine ihtiyaç var. Orhangazispor ve diger tüm kulüplerimizi el birligi ile arzulanan noktalara tasiyacagimiza da inaniyorum dedi. 

Diğer Haberler