Menu

Belediye Baskani Neset Çaglayan, Makyol Firmasinin Karsak Bogazindaki Santiyesini Ziyaret Etti

Yazdır / Tarih: 2014-06-24
Belediye Baskani Neset Çaglayan, Makyol Firmasinin Karsak Bogazindaki Santiyesini Ziyaret Etti

 

  Belediye Baskani Neset Çaglayan, Makyol Firmasinin Karsak bogazindaki santiyesini ziyaret etti. Gebze-Orhangazi-Izmir Otoyolu projesinin tünel çikisindan Bursa’ya kadar olan bölümünden sorumlu olan Makyol Insaat’in santiyesinde incelemelerde bulunan Belediye baskani Neset Çaglayan, Makyol proje müdürü Bülent Yazaltin’i makaminda ziyaret etti. 

               Proje hakkinda bilgi aldi

   Belediye Baskani Neset Çaglayan ve Meclis üyesi Mehmet Sahin, Makyol Proje Müdürü Bülent Yazaltin’dan projenin geldigi nokta ile ilgili bilgi aldi. Proje hakkinda ve Tünel ile karsak bogazindaki kavsak ile ilgili bilgi aktaran proje müdürü Yazaltin, Çaglayan’a projenin kendi sorumluluk alaninda gelinen noktayi özetledi. 

               Proje bizim için çok önemli

   Belediye Baskani Neset Çaglayan ziyaret ile ilgili yaptigi degerlendirmede, Makyol Insaat yetkilileri ile bir araya geldiklerini belirterek, Gebze-Orhangazi-Izmir Otoyol projesi sadece Orhangazi ve bölge için degil Türkiye için son derece önem arzeden bir proje. Proje ile Istanbul-Izmir arasi 3,5 saate düsecek. Ayni zamanda Istanbul-Orhangazi arasi ise 1 saatten daha az bir zamana düsecek. Bu da Orhangazi için yeni firsatlar demek dedi. Çaglayan, projenin getirileri ve götürüleri üzerinde sürekli bir degerlendirme ve arastirma içinde olduklarinin da mesajini verecek, biz Orhangazi menfaatleri neyi gerektiriyorsa onun için ugrasiyoruz dedi. 

Diğer Haberler