Menu

Saglikli Yasam Yürüyüsü Sürüyor

Yazdır / Tarih: 2014-06-24
Saglikli Yasam Yürüyüsü Sürüyor

 

 
  Belediye Baskani Neset Çaglayan, teskilat mensuplari, meclis üyeleri ile birlikte hafta sonlari baslattigi saglikli yasam yürüyüslerini sürdürüyor. Pazar sabahi Nadir Tesislerinde yaklasik 1 saatlik yürüyüs yapan Belediye Baskani Neset Çaglayan ve ekibi daha sonra aileleri ile birlikte kahvaltiyi Nadir Tesislerinde yapti.
 
 
   Belediye Baskani Neset Çaglayan, Ak Parti ilçe baskani Mustafa Kaya, baskan yardimcilari ve belediye meclis üyeleri aileleri ile birlikte sabah erken saatlerde Nadir Tesislerinde bir araya geldi. Hamzali mahallesine dogru yaklasik 1 saat süren saglikli yasam yürüyüsü gerçeklestiren Baskan Çaglayan ve beraberindekiler Nadir ve Hamzali bölgesinin essiz dogal güzellikleri arasindaki yürüyüslerini yeniden Nadir tesislerinde tamamlandirdilar.
 
 
         Genis katilimli kahvalti
   Baskan Çaglayan, ilçe baskani Mustafa Kaya, meclis üyeleri ve aileleri daha sonra Nadir Tesislerinde bir kahvalti gerçeklestirdi. Belediye Baskani Neset Çaglayan bu tür organizasyonlarin hem saglikli yasam hem de teskilat ve belediye meclis ile belediye çalisanlari arasindaki dayanismanin ve iletisimin de artirilmasi noktasinda büyük önem tasiyor dedi.
 
 
          Saglikli Yasam için yürüyüs önemli
  Saglikli yasama önem verdigini ve kentte sporu tesvik edici düzenlemeler yapildigina dikkat çeken baskan Neset Çaglayan, "Saglikli bir yasam için güzel bir organizasyonda bir araya geldik. Bu tür saglik odakli faaliyetlerin artirilmasindan yanayiz. Herkes her yere araciyla gitmek istiyor. Bu hareketsizlik durumu da dogal olarak sagligi tehdit ediyor. Saglikli bir toplum için Orhangazi olarak yürüyüs ve dogal güzellik anlaminda önemli bir yere sahibiz. Bunu degerlendirmek gerekiyor dedi.

Diğer Haberler