Menu

Bursa Büyük Sehir Belediyesi Baskani ve Çalisanlari Iznik Gölülünde Piknik Yapti

Yazdır / Tarih: 2014-06-24
Bursa Büyük Sehir Belediyesi Baskani ve Çalisanlari Iznik Gölülünde Piknik Yapti

 

   Bursa Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe, hafta sonu Orhangazi’de Iznik gölü sahilindeki Çamlik Tesislerinde düzenlenen 10.Büyüksehir Aile Piknigi’ne katildi. 20 bini askin insanin katildigi piknikte piknikçileri dolasan ve sohbet eden Recep Altepe daha sonra Iskele alaninda kurulan platformda vatandaslara hitap etti. Recep Altepe, Büyüksehir’in daha da büyüdügünü belirterek, Orhangazi ve Iznik gölü sahili de Büyüksehir’e ilave olan yeni alanlarimiz oldu. Iznik Gölü ve Orhangazi sahilinin essiz dogal güzelligi içinde 10.Geleneksel Piknik Sölenimizi yapiyoruz dedi.
 
  
          Atatepe benzeri bir tesis göl sahiline yapilacak
  Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe Gemlik’teki Atatepe Tesislerinin bir benzerini de Iznik Gölü Orhangazi sahiline yapacaklarini belirterek, buranin dogal dengesine zarar vermeyecek sekilde bir tesisi en kisa zamanda buraya kazandiracagiz. Ayrica göl içine bir Sukaypark tesisi insa edecegiz dedi. Gelecek yil Orhangazi sahiline geldiginde insanlar burayi taniyamayacak. Buradaki dogal güzelligi koruyup buraya harika tesisler ve alanlar yapacagiz dedi.
 
  
          Neset Çaglayan; Biz baslattik, Büyüksehir devam ettirecek
  Daha sonra konusan Orhangazi Belediye Baskani Neset Çaglayan, Büyüksehir’den gelen binlerce vatandasa hitaben yaptigi konusmada bizler Göl Sahil seridi için elimizi attik, çalismalarimizi baslattik, insallah Büyüksehir Belediye baskanimiz ve Büyüksehir Belediyesi gerisini getirecektir. Güçlü destegi ile buralari daha kullanilabilir, daha güzel bir hale getirecegiz. Önümüzdeki yil burayi yine seçtiginizde burada bambaska bir görüntü ile karsilasirsiniz dedi.
 
 
          Ismail Aydin; Bursa’nin çehresi degisti
  AK Parti Bursa Milletvekili Ismail Aydin ise Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe ve ekibini kutlayarak, ilk dönemde Bursa’nin alt yapisini üst yapisini bastan basa bitirdik. Yeni dönemde, il sinirlari büyüksehir oldu. Orhangazi’yi, Iznik’i de olmak üzere bir ucundan bir ucuna kadar hizmet veriyor. Bu ayni zamanda Bursa’nin gizli kalmis hazinelerini gün yüzüne çikarmis oluyor. Bugün burada Iznik gölü bakir ve güzel bir alanimiz var. Bundan sonraki dönemde Bursa’mizin bütün güzelliklerini Bursa Büyüksehir Belediyemizle birlikte ayaga kaldiracagiz dedi.
 
 
         Mangal yaktilar
  Konusmalardan sonra bir süre Bursa Büyüksehir Belediyesi Çalgici Mektebi grubunun konserini izleyen Büyüksehir Belediye baskani Altepe beraberinde Ak Parti Bursa Milletvekili Ismail Aydin ve Orhangazi Belediye baskani Neset Çaglayan ile birlikte piknikçileri ziyaret ettiler. Bir piknikçi aile ile birlikte mangal yakan Altepe basin mensuplarina da et ve köfte ikram etti.

Diğer Haberler