TOKİ 4. ETAP YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

TOKİ 4. ETAP YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

Orhangazi Toki 4. Etap ve Yeni Mezarlık Yol çalışması Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi ile ortaklaşa başlatılan Sathi asfalt kaplama yol çalışması başladı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  İlçemizde Toki 4. Etap çalışmasını tamamlayarak vatandaşlarımıza teslimini gerçekleştirmiştir. Bizlerde geçtiğimiz hafta meclis üyelerimiz ile birlikte yol çalışması öncesi incelemelerde bulunarak en kısa süre içerisinde yol çalışmasının başlanacağının müjdesini vatandaşlarımıza vermiştik. Büyükşehir Belediyemiz ile güzel bir çalışmaya birlikte imza atarak Toki 4. Etap ve Yeni Mezarlık’a giden yol üzerinde yol çalışmalarımıza başladık.

Yol çalışmalarımız en kısa süre içerisinde tamamlanacak

Hem yeni mezarlık hemde Toki 4. Etap’a giden yol üzerinde hummalı bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Yaklaşık 3,5 km olan yol üzerinde Sathi asfalt çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Vatandaşlarımızın bu yönde çok fazla talepleri vardı ve bizlerde çalışmalarımıza hız vererek hemen işe koyulduk ve yol çalışmasını Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte başlattık. Toki ve yeni mezarlık yolu olarak bilinen yol çalışması tamamlandığında vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde ilçe merkezine ve evlerine gidebilecektir. Çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde devam ederek en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Şimdiden Vatandaşlarımıza yolumuz hayırlı olsun. Bu anlamda Yol çalışmalarında bizlere en büyük desteği veren Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş olmak üzere tüm çalışma ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.