Menu

Nadir Sosyal Tesisleri Yeni Yüzüyle Halkimizin Hizmetinde

Yazdır / Tarih: 2014-06-06
Nadir Sosyal Tesisleri Yeni Yüzüyle Halkimizin Hizmetinde

 

   Daha önce Orhangazi Belediyesi tarafindan bir isletmeciye devredilen, Neset Çaglayan’in belediye baskani olmasindan sonra ise yeniden Belediye bünyesine geçen Nadir Sosyal Tesisleri yeni yüzü ve yeni isletmeciligi ile büyük begeni toplamaya basladi. Orhangazi Belediyesi’nin kendi bünyesinde isletmeciligini yapacagi, Nadir Sosyal Tesisleri’nde Isletme Müdürlügünü ise Aytaç Civek yapacak.  

            Yillarin tecrübesi

  Orhangazi’de restoran ve lokanta isletmeciligini yillardir yapan Aytaç Civek’in isletme müdürlügünde vatandaslarin hizmetine sunulan Nadir Sosyal Tesisleri hem kapali alani hem de açik alanlarindaki son derece temiz ve hijyen hizmet anlayisi ile yaza giriyor.  

            Fiyatlar son derece uygun

   Orhangazi Belediyesi Nadir Sosyal Tesislerinde tüm ürünler ise piyasanin çok altinda fiyatlarla satisa sunuldu. Nadir Tesislerinde hiçbir alanda ekstra ücret uygulamasi olmazken, vatandaslar hem açik alandaki piknik noktalarinda hem de kapali mekanlarda hizmet alabiliyorlar.

 

          Tüm ihtiyaçlar karsilanabiliyor

   Isletme Müdürü Aytaç Civek vatandaslarin her türlü ihtiyacina hem de çok uygun fiyatlarla cevap verecek nitelikteli menüleri bulundugunu belirterek, ister et ürünleri ister diger ürünler. Tüm ürünlerimizde fiyatlar diger emsallerinin çok altinda satisa sunuluyor. Amacimiz Nadir Sosyal Tesislerini daha temiz bir ortama kavusturup vatandaslara da en güzel hizmeti sunmaktir dedi.  

             Vatandaslar memnun

   Öte yandan vatandaslar ise Nadir Sosyal Tesislerinin Belediye tarafindan isletilmesinden ve sunulan yeni hizmetten dolayi son derece memnun. 

Diğer Haberler