EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi İlçe Emniyet Müdürü Sadık Elden’in emekliliğe ayrılmasından sonra Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından geçici görevlendirme ile gelen Selahattin Şerbet’e Emniyet Müdürlüğü binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Başkan Yardımcımız ve Meclis üyemiz ile birlikte İlçemize geçici görevlendirme ile gelen Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’i Emniyet binasında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizdeki Emniyet mensuplarımıza her zaman şükran borçluyuz. Emniyet teşkilatımız ile bizler halkımızın rahatı ve huzuru için canla başla çalışıyoruz. Bu konuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarımıza ve üzerimize düşen her görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız. İlçemize geçici görevle gelen yeni Emniyet Müdürümüze İlçemiz adına hoş geldin diyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Orhangazi’ye geçici görevlendirme ile gelen Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet, “ Orhangazi Belediye Başkanımızın ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir, görev sürecince Orhangazi İlçemizde halkımızın huzurunu en iyi şekilde korumak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz ”dedi.