BAŞKAN AYDIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN AYDIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Orhangazi Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlenen Şehit Aileleri ve Gaziler ve Gazi yakınlarına Kahvaltı programı düzenlendi. Şehit ailelerine ve gazilere düzenlenen kahvaltı programına Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Muammer Çoban, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Al, İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Çetin İnci, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri katıldı.

Kahvaltı programı sonrası tüm protokol ve şehit aileleri Orhangazi İlçe Şehit Mezarlığına geçerek orada Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar edildi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Orhangazi Nadır Sosyal Tesislerimizde Şehit ailelerimiz ile bir araya gelerek kahvaltı programı düzenledik. Pandemi dolayısı ile bir araya gelemediğimiz Şehit yakınlarımızı her zaman bir telefon kadar yakınımızda olduğunu ve her ihtiyaç halinde her daim yanlarında olduğumuzu kendilerine her seferinde dile getirdik ve hissettirdik. Bu vesile ile hem bayramlaştık hemde uzun zaman sonra sohbet etme fırsatı bulduk. Kahvaltı sonrası hep beraber İlçe Şehitliğimize geçerek oradaki Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti ve ardından dualarımızı yaptık. Şehitlerimize dualarımızı yaptıktan sonra Kıbrıs Gazisi Hüseyin Öcal abimizi evinde ziyaret ederek hem bayramlaştık hemde mutluluğuna ortak olduk” dedi.