BAŞKAN AYDIN ZİRAAT ODASI BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AYDIN ZİRAAT ODASI BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere’yi makamında ziyaret ederek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Orhangazi Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere, “  İlçemizde tarımla ilgili her alanda her türlü çiftçilerimizin yanında yer alıyoruz. Böylelikle her türlü imkânları bizlerden esirgemeyen tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ın ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Belediye Başkanımıza İlçemizde tarım ile ilgili çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bu anlamda ilçemizin değerlerine değer katma için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Ziraat Odası Başkanımız Hasan Cevizlidere’yi makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında kendisinden bilgiler aldık. Tarım alanında markalaşma yolunda her türlü adımlarda ziraat odası ile ortaklaşa çalışma içinde olduğumuzu ve her türlü desteklerimizi verdiğimizi ifade ettik.

Bizlerin en büyük başarısı çiftçilerimizin kazancıdır.

Coğrafi işaret konusunda gerekli çalışmaları yapmalıyız ve ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtarak satışlarımızı artırmalıyız. Bizlerin tek bir derdi vardır ilçemizde tarımla uğraşan tüm çiftçilerimizin kazançlarında artışı sağlamaktır. Çiftçilerimizin her türlü kazancı bizlere de yansıyacaktır. Her dış mahallemizin toprakları ayrı bir zenginlik ayrı bir verimlilik vardır. Yıl içerisinde tek bir ürüne bağlı kalmaksızın birden fazla mahsul elde etmeleri için gerekli çalışmalarımızı yapmalıyız. Teşvik primlerinden faydalandırarak çiftçilerimize daha güzel imkânlar sağlamalıyız” dedi.