YENİKÖY YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

YENİKÖY YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Orhangazi Yeniköy arasındaki 6km’lik yol genişletme çalışmalarının tamamlanmasının ardından bugün itibari ile karayolları tarafından sathi asfalt çalışmaları başladı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Orhangazi Belediye Başkan Vekili İlhan Kılıç karayolları yetkililerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Orhangazi Belediye Başkan Vekili İlhan Kılıç, “ Geçtiğimiz sene itibari ile başlayan Orhangazi Yeniköy mahallemiz arasında bulunan 6km’lik yol genişletme çalışmaları sonrası bugün itibari ile sathi asfalt çalışmalarına başlandı.  Uzun zamandır yol genişletme çalışmalarını beklendiğini ve kamulaştırma çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından yol genişletme çalışmaları başlanarak bugünlere gelinmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Orhangazi Yeniköy mahallemiz arasında bulunan yol üzerinde başlayan sathi asfalt çalışmalarımız 2 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Yeniköy mahallemizin en büyük sorunu ortadan kalkmıştır

Orhangazi Yeniköy mahallemiz arasında bulunan yol uzun yıllardır hep bir sorun haline gelmiş ve bugüne kadar somut adımlar atılamamıştı. Bugün ise tüm bu sorunlar ortadan kalkmış ve asfalt çalışmaları başlanmıştır. Bu konuda emeği geçen başta Bursa Milletvekilimiz Zafer Işık’a Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, İlçe Başkanımızı Gökhan Ulusu ’ya ve emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, Yeniköy Halkımıza ve İlçemize hayırlı olsun” dedi.