BAŞKAN AYDIN’DAN YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

BAŞKAN AYDIN’DAN YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Meclis üyeleri ile birlikte yeni Orhangazi’ye yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Nail Dalsar’ı Emniyet Müdürlüğünde ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ İlçemize yeni atanan İlçe Emniyet Müdürümüz Nail Dalsar’ı makamında meclis üyelerimiz ile birlikte ziyaret ederek,  hem ilçemize hoş geldin dedik hemde ilçemizdeki görevinde başarılar diledik. Orhangazi coğrafi konumu ile gerçekten değerli bir ilçemiz. İlçemiz Emniyet mensuplarımız gece gündüz demeden bizlerin Emniyetlerini en iyi şekilde sağlamak için canla başla çalışıyorlar. Emniyet teşkilatımız ile bizler halkımızın rahatı ve huzuru için canla başla çalışıyoruz ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemize atanan yeni Emniyet Müdürümüz Nail Dalsar’a ilçemiz adına hoş geldin diyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Orhangazi İlçe Emniyet Müdürü Nail Dalsar ise Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın ve Meclis üyelerinin ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Görev süresince Orhangazi halkının huzurunu en iyi şekilde korumak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.