BAŞKAN AYDIN ADALET BAKANINI AĞIRLADI

BAŞKAN AYDIN ADALET BAKANINI AĞIRLADI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü Orhangazi Belediye Binasında ağırladı.

Orhangazi’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü Orhangazi Belediyesine uğrayarak, Belediye Başkanı Bekir Aydın’a hem hayırlı olsun dileklerini hemde ilçe ’de yapılan çalışmalar hakkında Başkan Aydın’dan bilgiler aldı.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “ Orhangazi’de Adliye sarayının hizmete girmesi ile birlikte yerinde incelemelerde bulunarak İlçemize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Orhangazi Belediye Başkanımız bizleri belediye binasında ağırladı ve İlçemiz ’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Orhangazi gerçekten İstanbul ve Bursa’nın en güzel köprüsü hem tarımı hem sanayisi ile her geçen gün gelişmekte olan biri ilçe. Belediye Başkanımız ’da görevinde başarılar diliyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bir dizi ziyaretleri için İlçemize gelen Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’ü ve beraberinde Bursa Valimiz Yakup Canbolat’ı Devlet Eski Bakanımız Faruk Çelik’i Adalet Bakan Yardımcımız Zekeriya Birkan, Bursa Milletvekilimiz Zafer Işık’ı Kişisel Verileri Koruma Kurumu 2.Başkanı İsmail Aydın’ı AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcılarımız Mustafa Yavuz’u, Mustafa Yıldırım’ı ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Ahmet Yıldız'ı, Orhangazi İlçe Kaymakamımız Süleyman Özçakıcı, AK Parti İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu, MHP İlçe Başkanımız Çetin İnci ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte karşıladık.

Adalet Bakanımıza, İlçemizde yaptığımız çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdik. Bakanımızın ifade ettiği gibi yapacak daha çok işlerimiz var ve her alanda çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Güzel ilçemizin her bir yeri ayrı bir güzelliklerle doludur. Adalet Bakanımıza İlçemizin en güzel ürünlerinden olan Zeytin, Zeytinyağı ve Turşularımızın olduğu bir hediye sepeti ikram ettik.