BAŞKAN AYDIN SANAYİ SİTESİNDEKİ ÇALIŞANLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN AYDIN SANAYİ SİTESİNDEKİ ÇALIŞANLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Kılıç, Meclis Üyeleri ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Orhangazi Küçük Sanayi Sitesinde Kıran Kardeşlerle çalışanlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Orhangazi Küçük Sanayi sitesinde bulunan kıran kardeşler ’in sabah misafiri olduk ve kahvaltımızı beraber yaptık. Sanayi’de çalışan işçi kardeşlerimle aynı sofrada olmak bizleri gerçekten çok mutlu etmiştir dedi. Sanayi esnaflarımızla kahvaltı da buluşup ekmeğimizi bölüşüp sıcak çayımız yudumladık. Hem Kahvaltımızı yaptık hemde önerilerini ve şikâyetlerini dinledik.

Kahvaltılarımız devam edecektir

Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ İlçe genelinde bu şekilde esnaflarımız ile kahvaltılarda bir araya daha sık sık geleceğiz. Her kahvaltımızda yâda farklı bir ortamlarda esnaflarımızla bir araya planlıyoruz. Böylelikle esnaflarımızın hem sorunları yerinde dinliyor, hemde onlarla aynı masada olmak bizlere keyif veriyor. Daha güzel bir Orhangazi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kahvaltı sonrası Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirdik

Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Kılıç, Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kahvaltı sonrası Sanayi sitesi yönetimi ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Sanayi sitemizin artık yetersiz geldiğini ve bu konuda yeni sanayi sitesi alanı için 2 senedir çalışmaların sürdüğünü ve her konuda bir araya gelerek toplantılar düzenlendiğini ifade etti. Bizler çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz ve yeni sana sitemiz için artık somut adımların atıldığını ve en kısa zaman içinde proje aşamasına geleceğini ifade etti. Yeni sanayi sitesi ile daha konforlu ve bugünün teknolojisine göre dizayn edilecektir” dedi. Benim en büyük hayallerim arasında bu var ve bu hayali gerçekleştirmek için Belediye Başkanı olarak çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz ve bu hayalim gerçekleştir” dedi.