Menu

BAŞKAN AYDIN BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANINI AĞIRLADI

Yazdır / Tarih: 2022-01-05
BAŞKAN AYDIN BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANINI AĞIRLADI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan’ı ve yönetimini makamında ağırladı. Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan ilçe belediye Başkanları ziyaretinin ilkinin Orhangazi Belediyesi olduğunu ifade ederken, Belediye Başkanı Bekir Aydın’da hem Orhangazi’deki çalışmaları hemde Orhangazi Kent konseyi ile ortaklaşa düzenledikleri çalışmalardan hakkında bilgiler verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bursa Kent Konseyi Başkanımız Şevket Orhan ve yeni yürütme kurulu üyelerini, Orhangazi Kent Konseyi Başkanımız Şinasi Kaya ve yürütme kurulumuz ile birlikte ağırladık. Geçtiğimiz günlerde genel kurulda güven tazeleyen kent konseyi başkanımızı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.  Orhangazi Kent Konseyimiz ile beraber yaptığımız çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik ve İlçemizin değerlerinden de bahsettik.

Orhangazi tarihi ile kültürü ile gerçek anlamda bir değer taşıyan bir şehirdir, bu anlamda kent konseyimiz ile birlikte kültürel değerlerimizi ön plana çıkartmak amacıyla ortaklaşa düzenlediğimiz programlarımız gerçekten çok fazla kitlelere ulaşmıştır. Geçtiğimiz günlerde Kent Konseyimiz ile birlikte Bursa Tayyare Kültür merkezinde Türk sanat müziği topluluğu konseri gerçekleştirdik. Hem Bursalı hemşehrilerimize hemde Orhangazi’li hemşehrilerimize koro ve solo şarkılar geceye doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşattı. Gelecek nesillerimize daha iyi bir Orhangazi bırakmanın derdi içerisinde olacağız. Bursa Kent Konseyi Başkanımız ve yeni yönetimini kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, “  Genel kurul seçimlerimizden sonra ilçelerimizi ziyaret ediyoruz, bu anlamda ilk ziyaretimizi Orhangazi belediyesine gerçekleştirdik. Başkanımız hem kent konseyi ile ortaklaşa yaptığı çalışmalarından bahsetti, hemde ilçede yapılan çalışmalar hakkında bizlere bilgiler verdi.  Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan’ın Orhangazi Belediyesi ziyareti sonrası Başkan Aydın, İlçenin marka değerleri olan turşu, zeytin ve zeytinyağı sepeti hediye ederken, Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan 11. Uluslararası bursa fotoğraf festivalinde konuk ülke Azerbaycan konu bir resim hediye etti.

Diğer Haberler