Menu

BAŞKAN AYDIN ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BERABER KİTAP OKUDU

Yazdır / Tarih: 2022-01-10
BAŞKAN AYDIN ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BERABER KİTAP OKUDU

Orhangazi Belediyesi “Başkanımla Okuyorum” Projesi kapsamında bu hafta Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulunda kitap okuma etkinliği düzenledi. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Meclis üyelerinin de katıldığı etkinlikte öğrencilerle bir araya gelerek kitap okudu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Başkanımla Okuyorum Projesi kapsamında bugün Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulunda Özel öğrencilerimizle beraber kitap okuduk. Kitap okumanın ne kadar etkili olduğunu ve boş vakitlerimizi kitap okuyarak geçirmemizi ifade ettik. Kitap okuma etkinliklerimizi her defasında farklı alanlarda gerçekleştirerek daha fazla kitlelere ulaşıyoruz. İlçemizin kitap okuma alışkanlığını her geçen gün biraz daha fazlalaştırmak adına düzenli olarak yaptığımız kitap okuma etkinliklerimiz de farklı alanlarda devam edecektir.

Her biri diğerinden daha özel öğrencilerimizle kitap okuduk

Başkanımla Okuyorum projesi kapsamında düzenlemiş olduğumuz kitap okuma etkinliğimizi Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulunda Özel öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdik. Özel öğrencilerimiz diyorum çünkü bizim için her biri diğerinden daha özel. Kitap okuma etkinliğimiz sonrası öğrencilerimiz ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Onların isteklerini ve taleplerini notlarımız arasına alarak hemen çözüme kavuşturmak adına çalışmalarımıza başladık.  İlçemizde kitap okumayı sevdirmek ve teşvik etmek amacıyla her alanda kitap okumaya yönelik etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Kitap okumanın zeka kapasitesini artırdığı gibi empati yeteneğini de güçlendirdiğini ve bunun gibi birçok faydası olduğunu vurguladık. Her alanda ifade ettiğim gibi boş vakitlerimizde mutlaka kitap okuyalım” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “ Başkanımla Okuyorum” projesi kapsamında

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulunda öğrencilerle kitap okuma etkinliği sonrası Basketbol, Futbol ve Voleybol topları hediye etti.

Diğer Haberler