Menu

MHP İLÇE BAŞKANI HALİL BOZOĞLU’DAN BAŞKAN AYDIN'A ZİYARET

Yazdır / Tarih: 2022-01-12
MHP İLÇE BAŞKANI HALİL BOZOĞLU’DAN BAŞKAN AYDIN'A ZİYARET

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve yönetim kurulu ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Cumhur İttifakımızın değerli ortağı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Halil Bozoğlu ve Yönetiminin ziyaretleri bizleri son derece memnun etmiştir. İlçemizde yapımına devam eden ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında İlçe Başkanımıza bilgiler verdik. Orhangazi’de Cumhur İttifakı olarak güçlü bir gönül bağı kurduk ve her geçen gün gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza her alanda devam ediyoruz. Bizlere her türlü desteklerini esirmeyen tüm MHP’li kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı yönetimimiz ile birlikte ziyaret ettik. Başkanımız ilçemiz adına yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Cumhur ittifakı olarak Orhangazi’de her gün ilçemizin adına güzel çalışmalara imza atıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Diğer Haberler