BAŞKAN AYDIN, HARMANCIK BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ ATEŞ’İ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AYDIN, HARMANCIK BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ ATEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Meclis üyesi Kani Mestanlar ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı ile birlikte Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ateş’i makamında ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Harmancık Belediye Başkanımız Yılmaz Ateş’i Meclis üyemiz ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız ile birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Harmancık Belediyesinin turizm alanında yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulduk.  İlçemizin hem turizm alanı hemde sanayi alanı olarak geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ve turizm alanında daha da kaliteli seviyelere getirilmesi ve tanıtım konusunda planladığımız çalışmaları hayata geçirmek adına görüşmelerimizi sağladık.

Turizm konusunda çalışmalarımız sürüyor

İlçemizin her bir değeri ayrı bir güzellikler içeriyor. Turizm konusunda ilçemizi daha da tanıtmak için çalışmalar başlatmayı hedefliyoruz. Harmancık Belediye Başkanımız ile birlikte Harmancık’ta Turizm yatırımlarını, Kamp kavaran alanlarını ve eko turizm çalışmalarını yerinde inceleme fırsatı bulduk. İlçemizin tanıtımı açısından turizm konusunu önemsiyoruz. Bizleri en güzel bir şekilde Ağırlayan Başta Harmancık Belediye Başkanımız Yılmaz Ateş’e ve çalışma arkadaşlarına Teşekkür Ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.