Menu

İyi ki Doğdunuz Fatmanur ve Mücahit

Yazdır / Tarih: 2022-06-17
İyi ki Doğdunuz Fatmanur ve Mücahit

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın talimatıyla Orhangazi Belediyesi tarafından, özel çocuklar Fatmanur ve Mücahit’e doğum Günü ve mezuniyet kutlaması düzenlendi. Kutlamaya, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın eşi Kıymet Aydın, Belediye Meclis Üyesi Filiz Filiz, Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay ve engelli çocuklar ve aileleri katıldı. Çocuklar için kesilen pasta davetlilere ikram edildi. Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar arkadaşları Fatmanur ve Mücahit’i tebrik etti.

Orhangazi Belediyesi Her zaman olduğu gibi engelli ve engelli ailelerinin yanında durmaya devam ediyor. Bu kapsamda özel çocuklar Fatmanur Yılmaz ve Mücahit Kara’ya doğum günü ve mezuniyet kutlaması düzenlendi. Kutlama Orhangazi Belediyesi Hanımlar Lokali bahçesinde yapıldı. Kutlamada Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın eşi Kıymet Aydın ve Belediye Meclis Üyesi Filiz Filiz Özel çocuklar ve aileleriyle ayrı ayrı ilgilendi. Engelli çocukların anneleri Hatice Yılmaz ve Sema Kara“ Her zaman engellilerin hizmetinde olan engelli dostu Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aydın’ın bu ince davranışı bizleri çok mutlu etti. Doğum günü sürprizini hazırlayan Belediye Başkanımıza Çok teşekkür ederiz“ diyerek duygularını dile getirdi.

Çalışmaları dolayısıyla şehir dışında olan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Fatmanur ve Mücahit’e “ Gönlü ve yüreği elbetteki kendileri de güzel olan Fatmanur ve Mücahit kardeşlerim; Önceden planlanmış Çalışmalarım nedeniyle şehir dışında olduğum için mutluluğunuza ve heyecanınıza orada olarak ortak olamadım. Ama güzel bir anne olan sevgili eşim şu an yanınızda. Bilmenizi isterim ki, hem Bekir Aydın hem de Orhangazi Belediye Başkanı olarak dün olduğu gibi, bugün olduğu gibi yarın da Her zaman siz özel çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olacağım. Doğum günlerinizi ve mezuniyetlerinizi kutluyor gözlerinizden öpüyorum. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Rabbim ömrünüzü hayırlı ve güzel eylesin. Allaha emanet olun.“ Kutlama mesajını gönderdi

Diğer Haberler