Menu

Belediye Başkanı Bekir Aydın Öğrencileri Sınava Uğurladı

Yazdır / Tarih: 2022-06-18
Belediye Başkanı Bekir Aydın Öğrencileri Sınava Uğurladı

Orhangazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Üniversite sınavlarına girecek öğrencileri Belediye Başkanı Bekir Aydın sınava uğurladı. Uğurlama Orhangazi Belediyesinin sınav merkezlerine ücretsiz otobüs kaldırdığı Orhangazi Terminalinde gerçekleştirildi. Uğurlamada Başkan Aydın’ın yanı sıra Belediye Meclis üyesi Fevzi Yılmaz, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Kaplan, Orhangazi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve Öğrenci aileleri Hazır bulundu.

18 Haziran Cumartesi ve 19 Haziran Pazar günü Lise öğrencileri, 12 yıllık eğitim hayatlarına verdikleri emeklerinin karşılığını almak için Üniversite sınavlarına girdiler. Öğrencilerin bu önemli günlerinde Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yanlarında oldu. Orhangazi Belediyesinin saat 06:30’dan itibaren Bursa, Yalova ve Gemlik sınav merkezlerine ücretsiz olarak tahsis ettiği minibüslere giden Öğrencileri uğurlayan Başkan Aydın Genç öğrencilere başarılar diledi.

Uğurlama sırasında öğrencilere, günlerdir her vesileyle söylediklerimi tekrarlayacağını vurgulayan Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Elbetteki Üniversite sınavları sizler için çok önemlidir. Çünkü yıllarca bugün için hazırlandınız. Ama unutmamalısınız ki,  Hayatta hiçbir sınav asla tek alternatif değildir. Sınavlarınıza kafanız rahat bir şekilde girip, elinizden geleni yapın. Ardından tatilin keyfini çıkartın.“ Şeklinde seslenen Başkan Aydın“ Benim Çocuklarımda öğrenci, onlara da aynı şeyleri söylüyorum. Öncelikle dürüst ve iyi bir insan olun. Bizim için önemli olan budur. Bizim için önemli olan siz gençlerimizin sağlığıdır. Bizim için önemli olan siz gençlerimizin, kendiniz için, aileniz için, vatanımız, Milletimiz ve devletimiz için hayırlı bir insan olmanızdır.“ Diyerek öğrencileri başarı temennileri ve dualarla uğurladı. Orhangazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından sınava girecek öğrencilere Su ve poğaça ikram edildi.

Diğer Haberler