Menu

Keramet ve Çakırlı Yakaları Birleştirildi

Yazdır / Tarih: 2022-06-20
Keramet ve Çakırlı Yakaları Birleştirildi

Orhangazi’nin Çakırlı ve Keramet Mahalleleri yeni köprüyle birleştirildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Orhangazi‘de yapılan Köprü hizmete açıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orhangazi’ye desteklerini ara vermeksizin sürdürüyor. Bu kapsamda Orhangazi’nin Çakırlı Mahallesi ve Keramet Mahallesi ara bağlantı yolu, Karasu deresi Üzerindeki tehlike arz eden köprü yıkılarak yerine yenisi yapıldı. Yapılan yeni köprü Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla hizmete alındı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan köprü, Çakırlı ve Keramet Mahalleleri sakinlerinin hayatlarını daha güvenli hale getirirken, aynı zamanda kolaylaştıracak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Sevdamız için aşkla çalışıyoruz. Orhangazi bizim sevdamızdır. Orhangazi ile ilgili çalışmalarımızda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’tan aldığımız destekler gerçekten çok büyük. Çakırlı ve Keramet Mahallelerini Karasu Deresi üzerinden birleştiren köprü de bu bağlamda Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı. Ben bütün katkıları için Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Diğer Haberler