Menu

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan Başkan Bekir Aydın'a Ziyaret.

Yazdır / Tarih: 2022-06-21
Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan Başkan Bekir Aydın'a Ziyaret.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Başkan Yardımcısı Nazif Kutalp Koyunoğlu, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın‘ı makamında ziyaret etti. Ak Parti Yalova İl Başkanı ziyaretinde, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri de hazır bulundu.21 Haziran Salı günü sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yoğun çalışma temposunu sürdürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Başkan Yardımcısı Nazif Kutalp Koyunoğlu İle görüştü. Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ’ın ziyareti üzerine Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın makamında gerçekleşen görüşmede Yalova, Orhangazi ve genel siyaset konuları ele alındı.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Orhangazi Bursa’nın Yalova ile sınırdaş ilçesidir. Boğazın bir tarafı Yalova bir tarafı Orhangazi. Yani birbirimize o kadar yakınız. Değerli Muğlim Kardeşim ile her fırsatta görüşüyoruz. Bugün Yalova’dan, Orhangazi‘den konuştuk. Genel siyaset konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Değerli kardeşlerim Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Başkan Yardımcısı Nazif Kutalp Koyunoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi

Diğer Haberler