Menu

Orhangazi Belediyesi Web TV de Yeni Program

Yazdır / Tarih: 2022-06-28
Orhangazi Belediyesi Web TV de Yeni Program

Orhangazi Belediyesi web TV Yeni programlarla yayınlarını güçlendiriyor. Bu kapsamda "Kübra Kacır ile Gündeme Dair" programı yayın hayatına başlıyor. 29 Haziran Çarşamba günü, Bugün, 20:30’da İzleyicisiyle buluşacak olan programın İlk konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı, Kadın girişimci Seda Şentürk olacak. Programda Kübra Kacır Seda Şentürk’le girişimcilik, girişimcilikte kadının yeri, İş hayatında kadınlar ve ekonomik konularını konuşacak.

Değişik konu ve konuklarla yayın hayatını sürdüren Orhangazi Belediyesi web TV, Yeni programlarıyla farklı alanlardaki konu ve konukları ekranlarına taşıyor. Orhangazi belediyesi web Tv’nin Yeni programlarından biriside “Kübra Kaçır’la gündeme dair“ programı. Kübra Kaçırın sunduğu programa ilk olarak Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seda Şentürk konuk edilecek.

Orhangazi Belediyesi web tv’yi Güçlendirmeye Devam Edeceğiz.

Kübra Kacır’a başarılar dileyen Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Orhangazi Belediyesi web TV bizim çok önemsediğimiz bir çalışmamızdır. Bizler her yolu, her kanalı kullanarak hemşehrilerimize ulaşmak, onlara en güzel hizmeti vermek istiyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde Orhangazi Belediyesi web TV’yi güçlendirerek yayın hayatına devam etmesini sağlayacağız.“ Dedi.

Orhangazi Belediyesi web TV’de ilk programını hazırlayan Kübra Kacır“ profesyonel anlamda esas mesleğim olan hemşirelikle ve birçok hobi bağlamında işle uğraştım ama benim esas hayalim televizyonculuk dur.“ Diyerek hayalini açıklayan Kacır, kendisi hakkında “1994 yılında Bayburt’ta dünyaya geldim. İki çocuklu bir ailenin ilk çocuğuyum. Aile olarak küçük yaşta İstanbul’a göç ettik. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okudum.2007 yılında babamın memuriyeti vesilesi ile Kastamonu'nun Şenpazar ilçesinin bir köyüne yerleştik. Ortaokulun son yılını köyde okul olmadığı için yatılı ilköğretim bölge okulunda bitirdim.2012 yılında yatılı olarak eğitim görmeye başladığım, Tosya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden mezun oldum. Lise yıllarımda Edebiyat öğretmenimin içimde olan şiir ve edebiyat tutkusunu açığa vurması ile birçok program da şiir seslendirmesi ve sunuculuk yaptım. Mezun olduğum yıl içerisinde İstanbul’da özel bir hastanede bebek hemşiresi olarak çalışmaya başladım. Uzun yıllar hemşirelik mesleğime devam ettim.2017'de aile olarak Bursa'ya yerleştik. Ayni yıl İstanbul Doğum Akademisi'nden Doğuma Hazırlık Eğitmenliği ve doulalık Eğitimi aldım.2019 yılında, Yalova Üniversitesi Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Yaşlı Bakım Programını okuyarak eğitimime devam ettim.

Doğum öncesi anne ve baba adaylarına doğuma hazırlık eğitimi veriyor, doğumlarına Doula olarak eşlik ediyorum. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. Hane içinde çekirdek aile, aslında kalabalık bir aile olarak Orhangazi'de yaşamıma devam etmekteyim.“ Bilgilerini verdi.

Diğer Haberler