Menu

HAYDİ GENÇLER TERCİH ZAMANI

Yazdır / Tarih: 2022-07-28
HAYDİ GENÇLER TERCİH ZAMANI

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi iş birliği ile düzenlenen Üniversite sınavının açıklaması ile birlikte tercihlerini doğru bir şekilde yapabilmeleri amacıyla düzenlenen ve uzman rehber kadrosu eşliğinde Tercih TIR’ı 30 Temmuz Cumartesi Günü saat 10:00 ile 18:00 arasında Orhangazi Cumhuriyet Meydanına geliyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi YKS sınav sonuçları açıklanmasının ardından tercih yapmaları noktasında da yanlarında olarak Orhangazi Cumhuriyet meydanına Tercih Tırı ve uzman rehber kadrosu ile üniversite adaylarına doğru tercih yapabilmeleri adına yardımcı olacak.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ 30 Temmuz Cumartesi günü YKS sınav sonuçları sonrası Büyükşehir Belediyemiz tarafından Tercih tırı Cumhuriyet meydanına gelecektir. Üniversite adaylarımızın doğru tercih yapabilmeleri noktasında uzman rehberlerden yardım alacaktır. Gençlerimizin geleceğe doğru çok önemli bir tercih yolundan geçtiklerini belirterek doğru tercih puan kadar önemlidir. Gençlerimizin yaptıkları tercihler sonucunda geleceğini şekillendirecek ve kendi tercihlerinde daha da iyi bir seviyeye gelecektir.” Dedi.

 

Diğer Haberler