Menu

Orhangazi Belediyesi İstihdama Destek Çalışmalarına Devam Ediyor

Yazdır / Tarih: 2022-08-01
Orhangazi Belediyesi İstihdama Destek Çalışmalarına Devam Ediyor

Orhangazi Belediyesi istihdam konusunda çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede 2-5 Ağustos tarihleri arasında yüzlerce orhangazili iş imkânlarıyla buluşturulacak. İş Buluşmaları Orhangazi belediyesi nikâh salonunda gerçekleştirilecek.

Orhangazi Belediyesi vatandaşlar için hizmet çalışmalarını birçok koldan sürdürüyor. Bu kapsamda sürdürdüğü çalışmalardan birisi de Orhangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne bağlı İstihdam Masası ve Belediye bünyesindeki İŞKUR aracılığıyla organize edilen İşsiz vatandaşlara iş edindirme hizmeti. Orhangazi ve çevre İl ve İlçelerde faaliyet gösteren İşletmelerle yapılan görüşmeler sonucunda, Üç yılda Çok sayıda Orhangaziliye iş bulma konusunda aracılık edildi. Yapılan çalışmalar sonucunda önümüzdeki günlerde yüzlerce Orhangazili iş imkânlarıyla buluşturulacak.

Dört günde Dört İş Buluşması.

Bu çerçevede 2 Ağustos Salı günü saat 09:00-12:00 Otomotiv Kablo Donanımı Sektöründe Faaliyet Yürüten Yazaki Otomotiv Fabrikasıyla gerçekleştirilecek. Yazaki otomotiv 18-40 Yaş arası BAYAN ÜRETİM OPERATÖRLERİ alacak. İş başvurusunda bulunacak adaylarda, en az son 1 ay için işsiz olmaları, Seyahat engelleri olmamaları, Vardiyalı sistemde, yoğun tempoda ve ayakta Çalışabilme, En az ortaokul; tercihen Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu olma şartları aranacak.

3 Ağustos Çarşamba günü 10:00-12:30 arası LC WAIKIKI Yurtiçi Lojistik operasyon süreçlerinde görev alacak Depo Operatörleri İçin Orhangazililerle buluşacak. Adaylardan en az ilkokul mezunu olmaları, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli durumda bulunmaları, vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri istenecek

Üçüncü gün buluşması 4 Ağustos Perşembe günü 10:00 -12-00 arası BENOPLAST Endüstriyel Ambalaj-Yalova fabrikasıyla gerçekleştirilecek. Fabrikada görevlendirilmek üzere KALIPHANE CNC, / TORNA, TESVİYE / TASARIM

  • BAKIM / HİDROLİK / ELEKTRİK /MEKANİK
  • ÜRETİM / OTOMASYON operatörleri alınacak.

 Dördüncü iş buluşması 5 Ağustos Cuma günü 10:00-13:00  Aunde Teknik A.Ş. İle yapılacak. Firmada yetiştirilmek Üzere Veya Deneyimli Dikim Operatörü ve Üretim İçerisinde çeşitli pozisyonlarda Değerlendirmek üzere eleman alınacak. Yılda 4 ikramiye, Erzak yardımı, Ayakkabı ve Yakacak Yardımı, Bursa, Gemlik ve Orhangazi’de Kreş Hizmeti, Bursa’nın her yerine servis İmkânları yan haklarına sahip olacak adaylarda,  ilkokul mezunu ve 18 yaşını doldurmuş olmaları, Askerlik hizmetini yapmış ve Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilme nitelikleri aranacak.

Diğer Haberler