Menu

Başkan Aydın Çakırlıspor ’un Sezon Açılışına Katıldı.

Yazdır / Tarih: 2022-08-02
Başkan Aydın Çakırlıspor ’un Sezon Açılışına Katıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, bulunduğu ligde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Çakırlıspor ’un sezon açılış programına katıldı. Başkan Aydın’a sezon açılışında Ak Parti Orhangazi İlçe başkanı Gökhan Ulusu, Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti teşkilat mensupları eşlik etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Şehrin değerleriyle de buluşmalarına devam eden Başkan Aydın, bu kapsamda geçtiğimiz sezon bulunduğu ligi şampiyon olarak tamamlayan Çakırlıspor ’un sezon açılış programına katıldı. Çakırlıspor yönetici ve taraftarlarıyla sohbet eden Belediye Başkanı Bekir Aydın, Çakırlıspor’a Yeni sezon için iyi dileklerini belirtti.

Çakırlıspor’a yeni sezonda başarılar dilediğini belirten Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın sözlerine “ Her fırsat buldukça tekrarlıyorum, Orhangazimiz bir spor şehridir. Orhangazimiz bir futbol şehridir. Kentimizde bulundukları liglerde oldukça güzel futbol oynayan, başarılara adını yazdıran futbol takımlarımız var. Çakırlısporumuz da bunların bir tanesidir. Ben inanıyorum Çakırlısporumuz bu sezon da başarılara imza atacak.“ Diyerek devam etti. Başkan Aydın açıklamasına “ nazik davetlerinden dolayı Çakırlıspor Kulüp Başkanı Sinan Karakaya ya çok teşekkür ediyorum. Bu güzel güzide kulübümüz yöneticilerine, taraftarlarına ve değerli genç futbolcu kardeşlerime Yeni sezonda mücadele edecekleri ligde başarılar diliyorum.“ cümleleriyle Son verdi.

Diğer Haberler