Menu

Orhangazi Belediyesinden Kurtuluş Gününde Madrigal Rüzgarı

Yazdır / Tarih: 2022-09-10
Orhangazi Belediyesinden Kurtuluş Gününde Madrigal Rüzgarı

Orhangazi Belediyesinin düzenlediği, Orhangazi’nin kurtuluşu ’nun 100. yılı etkinlikleri Çerçevesinde yapılan organizasyonların Final gecesine Madrigal Grubu damgasını vurdu. Özellikle gençlerin çok beğendiği grup konserini, Orhangazi’nin kurtuluşunun 100. Yıl dönümü olan 10 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’de, Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu’nda verdi. Ünlü grubun konseri Orhangazililer tarafından Büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı. Konseri, Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Belediye Başkanı Bekir Aydın. Orhangazi Cumhuriyet Başsavcı Vekili, Belediye Meclis Üyeleri, Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Yöneticileri, Muhtarlar ve binlerce Orhangazili dinledi.

Orhangazi Belediyesi 10 Eylül Orhangazi’nin kurtuluşunun 100. yılı münasebetiyle geniş kapsamlı bir kutlama programı hazırladı. 3 Eylül Cumartesi günü başlayan 100. yıl kutlama etkinlikleri, 10 Eylül Cumartesi akşamı Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu’nda, özellikle gençlerin çok beğendiği Madrigal grup konseriyle zirveye ulaştı. 10 Eylül’ü heyecanla bekleyen Orhangazililer, konserden saatler önce Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu’nu doldurdu. Orhangazililer tarafından büyük bir coşkuyla takip edilen konserde izleyiciler şarkılarda ünlü gruba eşlik etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,  Madrigal grup konseriyle İlgili yaptığı açıklamada, Gençlerimiz, hemşerilerimiz istedi, Onları kırar mıyız? Biz de Madrigal’i Orhangazi’mize getirdik, diyerek sözlerine “ Orhangazi Belediyesi olarak, Orhangazimizin kurtuluşunun 100. Yılı münasebetiyle hemşehrilerimiz için, Orhangazi‘nin kurtuluşu ‘nun 100. yıldönümüne yakışır bir program hazırladık. Hemşehrilerimiz için güzel şeyler yapmak istedik. Diğer organizasyonlarda olsun, Madrigal konserinde olsun kardeşlerimin, dostlarımın gülüşlerini, heyecanlarını ve coşkularını gördükçe, güzel etkinlikler yapma çabalarımızın, Güzel programlar yapma heyecanımızın gerçekleştiğini anladım.“ Şeklinde devam etti. Belediye Başkanı Bekir Aydın açıklamasına “ Ben de gençlerimiz kadar, dostlarımız kadar eylendim. Gerçekten çok güzel bir gece oldu. Konser alanını tıka basa dolduran hemşehrilerimize, bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize, Kurtuluş programımızın hazırlanmaya başlandığı günden, uygulamaya konduğu günden itibaren özverili bir şekilde çalışan bütün mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.“ Cümleleriyle son verdi.

Diğer Haberler