Menu

Orhangazi'nin Gururlarından Başkan Aydın'a Ziyaret.

Yazdır / Tarih: 2022-09-15
Orhangazi'nin Gururlarından Başkan Aydın'a Ziyaret.

Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Alparslan Bakır ve Futbol şube sorumlusu ve A takım Antrenörü Abdulkadir Bülbül, Uşakspora transfer olan Genç futbolcular Miralay Bakır, Hikmet Çoklar ve Asaf Deniz Bilginer ile birlikte Belediye Başkanı Bekir Aydın‘ı ziyaret etti. Ziyaret 14 Eylül Perşembe günü Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yoğun çalışma temposunu sürdürüyor. Başkan Aydın Bu kapsamda Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Alparslan Bakır ve Futbol şube sorumlusu ve A takım Antrenörü Abdulkadir Bülbül, Uşak Spora transfer olan genç futbolcular Miralay Bakır, Hikmet Çoklar ve Asaf Deniz Bilginer ile görüştü. Orhangazi Gençlerbirliği Kulübü yöneticileri ve genç sporcuların ziyareti üzerine gerçekleşen görüşmede, Orhangazi‘de futbol ve genç sporcuların başarıları konuşuldu. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri dile getirildi.Uşak Spor kulübüne transfer olan Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü 2007 doğumlu U 17 sporcuları Miralay Bakır Hikmet Çoklar ve Asaf Deniz Bilginer Bütün eğitim, öğretim ve çalışmalarını Uşakta yürütecek. Genç futbolcular Pazartesi günü Uşak Spor tesislerinde kendilerine ayrılan odalarda kalmaya başlayıp ilk antrenmanlarına çıkacak.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yaptığı açıklamada, Her zaman inanarak söylediğim bir şeyi yine tekrarlayacağım, Orhangazi bir spor şehridir, vurgusunu yaptı. Başkan Aydın sözlerine “ Spor ve genç kelimeleri asla birbirinden ayrı ortamlarda kullanılamayacak iki kelimedir. Bu inançla Orhangazi Belediyesi olarak hem halı saha, Spor tesisleri gibi yatırımlarımızla, hem de yaz okulu ya da sporcu veya kulüplere destek vererek, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Bundan sonra da her fırsatta spora ve sporcuya desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Çünkü Orhangazi bir spor şehridir ve spor ve sporcuya destek verildiğinde işte sevgili kardeşlerim gibi başarılı gençler ortaya çıkıyor.“ Şeklinde devam etti. Başkan Aydın açıklamasına “ Miralay, Hikmet ve Asaf kardeşlerimi ve onları yetiştiren Gençlerbirliği kulübümüzün Başkan, yöneticileri ve hocalarını tebrik ediyor, Genç futbolcu kardeşlerime yeni spor hayatlarında başarılar diliyor, Allaha emanet ediyorum.“ İfadeleriyle son verdi.

Diğer Haberler