Menu

Orhangazi Danışmanlık ve Psikoteknik Hizmetleri Şirketi Kurucusu Yusuf Sevinçten Başkan Aydın’a Ziyaret

Yazdır / Tarih: 2022-09-13
Orhangazi Danışmanlık ve Psikoteknik Hizmetleri Şirketi Kurucusu Yusuf Sevinçten Başkan Aydın’a Ziyaret

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yakın zamanda faaliyet hayatına başlayan Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kurucusu Yusuf Sevinçle görüştü. Şirket kurucusu Yusuf Sevincin ziyareti üzerine yapılan görüşme, Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşti. Görüşmede, tebrik ve iyi niyet mesajlarının yanı sıra Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinin Orhangazi’ye katkıları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi’nin değerleriyle buluşmalarını sürdürüyor. Başkan Aydın Bu kapsamda, faaliyet hayatına yeni başlayan Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şirketi kurucusu Yusuf Sevinçle görüştü. Görüşme sırasında gelişmekte olan bir şehir konumundaki Orhangazi’nin yeni açılacak şirketler için fırsat olduğu, Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketi benzeri şirketlerin açılması halinde hem Orhangazi’ye, hem de şirketin kendisine katkı sağlayacağı belirtildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Orhangazimiz gelişmekte olan bir şehirdir. Bu nedenle Şehrimizde yapılacak her türlü yatırım hem Orhangazimiz için, hem de yatırım yapan şirketler bağlamında faydalı olacaktır. Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketi kentimizde olmayan bir hizmeti verecek. Daha önce Yalova’dan ve başka merkezlerden alınan raporlar-belgeler artık kentimizden temin edilebilecek. Orhangazi Psikoteknik ve Danışmanlık Şirketini ve sahipleri Sayın Yusuf Sevinç Beyefendiye hayırlı olsun dileklerimi sünüyor, başarılar temenni ediyorum. “ Diyerek Ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Diğer Haberler