RESLOG PROJESİ KATKISI İLE BİLGİSAYAR SINIFI FAALİYETE GİRDİ

RESLOG PROJESİ KATKISI İLE BİLGİSAYAR SINIFI FAALİYETE GİRDİ

Orhangazi Belediyesi ve RESLOG iş birliği ile düzenlenerek hayata geçirilen Bilgisayar Atölyesi hizmete girdi. Tüm İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ve mültecilerin mesai saatleri içerisinde kent konseyi binasında yer alan bilgisayar atölyesinden faydalanabileceklerdir.

Orhangazi Belediyesi’nin bir süredir çalışmalarını yürüttüğü yeni bilgisayar sınıfı faaliyete girdi.  Bilgisayar atölyesi Kent Konseyi binasında mesai saatleri içerisinde tüm vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Belediyemiz ve RESLOG ile ortaklaşa yürüttüğümüz proje kapsamında 10 kişilik bilgisayar atölyemiz hizmete girmiş bulunmaktadır. Mesai saatleri içerisinde ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlarımız faydalanacaktır.  Yeni kurulan bilgisayar sınıfı ile yakın bir zamanda hemşehrilerimize yönelik birçok çalışmaya imza atacağız. Bilgisayar Atölyemiz 10 bilgisayardan oluşmaktadır. Böylesine güzel bir uygulama sayesinde ihtiyaç durumunda bilgisayar atölyemizden yararlanılacaktır. Bu anlamda emeği geçen başta RESLOG olmak üzere Kent Konseyimize ve çalışanlarımıza Teşekkür Ediyorum” dedi.