TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYARETİ

TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYARETİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Türkiye Tarım Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice’yi ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Türkiye Tarım Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice’yi makamında ziyaret ettik. İlçemizde bulunan İlçe tarım müdürlüğü ve tarım kredi kooperatifleri binalarının buradan kaldırarak yeni bir yere inşaa edilmesi ve o alanda meydan oluşturulması konusunda görüşmeler sağladık. İlçe Tarım Müdürlüğü ve Tarım kredi kooperatifleri için farklı noktalarda yapılacak olan yeni binalar ile bu iki kurumun bina ihtiyacının karşılanacağını söyledi.

İlçemiz tarım arazi konusunda çok zengin topraklara sahiptir ve her geçen gün tarım konusunda ürün çeşitlerimiz artmaktadır. Bu konuda Tarım ile ilgilenen kurumlarımızın da çalışmalarını her alanda kolaylaştıracak bir şekilde bir çalışma yapıyoruz. Bu anlamda Türkiye Tarım Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürümüzü ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel bir şekilde ağırlayarak çalışmalarımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.