ENGELLİLER ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET

ENGELLİLER ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürü Yasemin Şavşatlı ve Orhangazi Engelliler Koordinasyon merkezi Başkanı Emrullah Akçay ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürü Yasemin Şavşatlı, “ Orhangazi Engelliler Koordinasyon Başkanı Emrullah Akçay ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı Makamında ziyaret ettik. İlçe genelinde Engellilere yönelik çalışmalar hakkında Belediye Başkanımızdan bilgiler aldık. Orhangazi ilçemizde engellilere verilen hizmet ve değer kalitesinin her geçen gün daha da fazla bir şekilde artığını ve engelli dostlarımıza karşı tüm engelleri ortadan kaldırmak için çalışmalarına bu yönde devam ettiğini ifade etti. Bizler de bu anlamda engellilere verdiği değer karşısında Başkanımız Bekir Aydın’a ve ekibine yürekten teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürü Yasemin Şavşatlı ile Orhangazi Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay’ın ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. İlçemizdeki Engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olduğunu ve her ihtiyaç durumunda yanlarında yer aldığımızı ifade etmek istiyorum. Bizlerin tek bir amacı vardır oda engelli dostlarımıza karşı her türlü engelleri ortadan kaldıracak çalışmalara imza atmaktır. Devletimizin ve bizlerin yaptığı tüm çalışmalarımızda mutlaka engelli dostlarımızı düşünerek inşaa ediyoruz. Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon merkezi ile engelli dostlarımızın her türlü ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Engelli Dostlarımızın her alanda önceliklidir anlayışı ile çıktığımız bu yolda ihtiyaç sahibi olarak değil, eşit haklara sahip olan vatandaşlar olarak görüyoruz. Pandemi sebebiyle engelli dostlarımızla bir araya gelemiyoruz ama gönül bağımızla her zaman engelli dostlarımızın yanındayız” dedi.