Menu

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Bahçesi Öğrenciler İçin Hazır

Yazdır / Tarih: 2023-11-29

Orhangazi Belediyesi, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'nin bahçesindeki çalışmalarını bitirdi. Çalışmayla dolgu işlemlerinin sonrasında okul bahçesini oluşturan 2500 metrekarelik alana kilitli parke taşı ve 300 metrelik bordür taşı serme işlemleri gerçekleştirildi.

Evlatlarımıza Hayırlı Olsun

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bizim için çocuklarımızın bir gülüşü her şeyin üzerindedir, diyerek sözlerine “15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisemizin bahçesini parke taşı kaplama işimizi bitirdik. Güzel ilçemiz için çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah güzel ilçemiz çok daha estetik ve kullanışlı bir görünüme kavuşacak." dedi. Aydın, bu tür projelerin ilçenin genç nüfusu için önemli olduğunu vurgulayarak, öğrencilere daha güzel bir çevre sunmanın hedeflendiğini belirtti. Başkan Aydın sözlerine “ Öncesinde de okulumuzun dolgu çalışmalarını bitirmiştik. Dolgunun belli bir süre oturması için biraz vakit geçirdik. Ama şimdi parkemin de döşenmesi ile harika oldu. Çocuklarımıza hayırlı olsun.” İfadeleriyle son verdi.

Orhangazi Belediyesi Eğitim Çalışmalarına Devam Ediyor

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bahçesinde dolgu çalışmalarının bitirilmesinin sonrasında başlatılan parke çalışmaları bitirildi. Bu girişimle birlikte Orhangazi Belediyesi, sürdürdüğü yoğun çalışma temposuyla ilçenin eğitim kalitesini geliştirmeye devam ederek öğrencilere daha iyi bir yaşam ortamı sağlamayı amaçlıyor. Orhangazi Belediyesinin yaptığı iyileştirmelerle birlikte okul bahçesi, öğrencilerin eğitim süreçlerini daha keyifli ve güvenli hale getirdi.

Diğer Haberler