Menu

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Bahçesi Pırıl Pırıl Oluyor

Yazdır / Tarih: 2023-11-15

Orhangazi Belediyesi, ilçenin önemli eğitim kurumlarından biri olan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'nin bahçesinde kapsamlı bir iyileştirme çalışmasına başladı. Çalışmayla okul bahçesinin 2500 metrekarelik alanına kilitli parke taşı ve 300 metrelik bordür taşı serme işlemleri gerçekleştirilecek. Çalışma ara tatilde bitirilecek.

Evlatlarımıza Hayırlı Olsun

Belediye Başkanı Bekir Aydın, projenin başlama aşamasında yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisemizin bahçesini parke taşı ile kaplıyoruz. Sevgili evlatlarımıza hayırlı olsun. Güzel ilçemiz için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah güzel ilçemiz çok daha estetik ve kullanışlı bir görünüme kavuşacak." dedi. Aydın, bu tür projelerin ilçenin genç nüfusu için önemli olduğunu vurgulayarak, öğrencilere daha güzel bir çevre sunmanın hedeflendiğini belirtti.

Daha Güvenli ve Daha Keyifli Olacak

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bahçesinde başlatılan parke çalışmalarının ara tatilde tamamlanması planlanıyor, böylece çalışma okulların yeni eğitim dönemine başlamasıyla birlikte öğrencilerin kullanımına sunulacak. Bu girişimle birlikte Orhangazi Belediyesi, sürdürdüğü yoğun çalışma temposuyla ilçenin estetik ve kullanışlı alanlarını geliştirmeye devam ederek vatandaşlara daha iyi bir yaşam ortamı sağlamayı amaçlıyor. Yapılan iyileştirmelerle birlikte okul bahçesi, öğrencilerin eğitim süreçlerini daha keyifli ve güvenli hale getirecek şekilde düzenlenmiş olacak.

Diğer Haberler