Menu

Aydın Haftalık Esnaf Buluşmasında Eski Hastane Bölgesi Esnaflarıyla Görüştü

Yazdır / Tarih: 2023-09-20

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Her hafta gerçekleştirdiği Esnaf Buluşması kapsamında esnaf vatandaşlarla bir araya geldi. Bu haftaki kahvaltını esnaf buluşma noktası Arapzade Mahallesi Eski Devlet Hastanesi civarı esnafı oldu. Bölgesel buluşmada civar esnafının sorunları görüşülerek çözümleri konusunda fikir üretildi. Kahvaltılı Esnaf Buluşmaları her hafta haftanın bir gününde saat 9.00’da kentin farklı bölgelerinde çalışan esnaflarla yapılıyor. Esnaf Buluşmasına Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları İlhan Kılıç ve İbrahim Korkmaz, Meclis Üyeleri, ilgili Belediye Birim Müdürleri ve bölgede faaliyet gösteren esnaflar katıldı.

Aydın Eski Hastane Civarı Esnafıyla Bir Arada

Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi için çalışmalarını bütün kenti gözeterek devam ettiriyor. Başkan Bekir Aydın söz konusu çalışmaları çerçevesinde Arapzade Mahallesi eski devlet hastanesi civarında faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi. Bölgesel olarak gerçekleştirilen Kahvaltılı buluşmada esnaf vatandaşların sorun ve önerileri dinlenerek, fikir alışverişinde bulunuldu.

Buluşmalarda Sokağın Nabzı Tutuluyor

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın geçtiğimiz aylarda başlattığı Esnaf Buluşmaları her hafta ilçenin değişik mahallelerinin farklı bölgelerinde sürdürülüyor. Esnaf Buluşmalarından esnaf vatandaşlarla sohbet etmek, sorunlarını çözmek de fikir alışverişinde bulunmak amaçlanıyor.  Kahvaltılı esnaf buluşmaları önümüzdeki haftalarda da devam ettirilecek.

Diğer Haberler