Menu

Başkan Aydın Bütün Şehri Adım Adım Dolaşıyor

Yazdır / Tarih: 2024-03-22

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın ve İlçe Başkanı Gökhan Ulusu’yla birlikte ziyaretler gerçekleştirdi. Bu kapsamda esnaf ziyaretleri yapılarak Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin iftar programına katılındı. Ayrıca Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği de ziyaret edildi. Ziyaretler sırasında projelerini anlatan Aydın ikinci dönem için destek talep etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti Bursa Milletvekilimiz Sn. Muhammet Müfit Aydın ve İlçe Başkanımız Sn. Gökhan Ulusu ile birlikte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Bu çerçevede Esnaf ziyaretleri yaptık, Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin iftar buluşmasına katıldık ve Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Hemşehrilerimizle Orhangazi’miz hakkında fikir alışverişinde bulunarak projelerimizi anlattık, ikinci dönemimiz için destek istedik. Misafirperverliklerinden ötürü hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum, dedi.

Çalışmalarını yoğunlaştıran Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın kentin değerleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aydın bu bağlamda Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, belediye meclis üye adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Esnafları ziyaret eden Aydın ardından Bitlisli ve Erzurumlu hemşehrileriyle buluştu. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ilerleyen günlerde de çalışmalarını sürdürecek.

Diğer Haberler