Menu

Başkan Aydın Güne Pazarcı Esnafıyla Merhaba Dedi

Yazdır / Tarih: 2023-03-20

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın haftanın ilk gününde güne Pazarcı esnafıyla birlikte başladı. Çorba eşliğinde Pazarcı esnafıyla sohbet eden Başkan Aydın esnafın sorun ve önerilerini dinledi. Buluşmanın ardından Belediye ekipleri tarafından esnafa çöp torbası dağıtılarak çevre temizliği konusunda duyarlılık mesajı verildi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın bu kapsamda haftanın ilk gününde güne Pazarcı esnafıyla birlikte başladı. Orhangazi Belediyesi Kapalı Pazaryerinde Pazarcı esnafıyla buluşan Belediye Başkanı Bekir Aydın esnafla çorba eşliğinde sohbet etti. Pazarcı esnafın sorun ve önerilerini dinleyen Başkan Aydın pazarcı esnafıyla birçok konuda fikir alışverişinde bulundu. Görüşmenin ardından Belediye ekipleri tarafından esnafa çöp torbası dağıtılarak çevre temizliğinin önemine dikkat çekildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, pazarcı esnaf kardeşlerimizle sıcak çorba içtik, sıcak sohbet ettik, diyerek sözlerine “ Yeni haftaya, yeni haftanın ilk gününe İlçemizde pazarcılık yapan esnaf kardeşlerimizle birlikte başladık. Onların sorunlarını dinledik, fikir ve önerilerini aldık. Benim açımdan çok verimli bir buluşma oldu.“ Şeklinde devam etti. Belediye Başkanı Aydın açıklamasına “ ayrıca esnaf kardeşlerimizle çevreye karşı duyarlı olmamız konusunda fikir birliğine vardık. Belediye ekiplerimiz bu konuya dikkat çekmek için Pazaryeri esnafımıza çöp torbası dağıttı. İnşallah Orhangazimiz için hep birlikte çalışarak çok daha büyük başarılara ulaşacağız.“ Cümleleriyle son verdi.

Diğer Haberler