Menu

Belediye Başkanı Aydın Startı Yuvadan Verdi

Yazdır / Tarih: 2024-02-15

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, seçim startını yuvadan verdi. Belediye birimlerini gezen başkan Aydın, çalışanlarla tek tek tokalaşarak heyecanını mesai arkadaşlarıyla paylaştı. Aydın ardından şehitlerin ve vefat eden Belediye Başkanlarının kabirlerini ziyaret etti. İkinci döneme yönelik güven tazelemek için çalışacak olan belediye başkanı Bekir Aydın, 31 Mart seçimlerine büyük bir tempoyla hazırlanacak.

Biz Büyük Bir Aileyiz

"Biz BüyükAileyiz" diyerek konuşan Belediye Başkanı Aydın, sözlerinin devamında "2019 yerel seçimlerinde değerli hemşehrilerimizin takdirleriyle bir dönem için görevlendirildik. Şimdi de ikinci dönemimiz için inşallah vatandaşlarımıza projelerimizi sunup olurlarını isteyeceğiz. Biz bütün Orhangazi olarak, BüyükAileyiz dedik. Elbette ki belediye çalışanları olarak da büyük bir aileyiz. Bu nedenle seçim startını yuvadan, mesai arkadaşlarımla birlikte verdik. Ardından şehitlerimizin ve vefat eden Belediye Başkanlarımızın kabirlerini ziyaret ederek dualarımızla birlikte minnetlerimizi sunduk.  İnşallah Cumhur İttifakı olarak, parti teşkilatlarımız olarak, büyük bir aile olarak çok çalışacağız ve yeniden ecdadımızın ismini taşıyan güzel şehrimiz Orhangazi’mize hizmet edebilme fırsatını yakalayacağız” ifadelerini kullandı.

Yeniden Hizmet Etmek İçin Onay İsteyecek

Belediye Başkanı Bekir Aydın, ikinci dönem için yoğun bir programla çalışacak. Beş yıldır her fırsatta sürekli halkla bir arada olan Aydın, bu sefer de bütün şehri dolaşarak yeniden görev yapabilmek için hemşerilerinin onayını isteyecek.

Diğer Haberler