Menu

Belediye Başkanı Bekir Aydın Akıllı Çocuklara Akıllı Kalem Hediye Etti

Yazdır / Tarih: 2023-09-15

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeniyle ders başı yapan öğrencilere ziyaret gerçekleştirerek minik öğrencilere akıllı kalem hediye etti. Başkan Bekir Aydın İlkokul ziyaretlerini BüyükAile çalışması kapsamında BeyazMasa ekipleri ile birlikte yaptı. Aydın ve BeyazMasa ekipleri bu çerçevede Orhangazi‘de bulunan bütün ilkokulları dolaşarak öğrencilere hayırlı eğitim ve öğretim yılı diledi. Minik öğrenciler kendilerine hediye edilen renk renk kalemlerden ötürü çok mutlu olduklarını belirterek Aydın’a teşekkürlerini sundu.

Benim Akıllı Evlatlarıma Akıllı Kalem Yakışır

Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Aydın açıklamasında,  akıllı evlatlarımın gözlerinde akıllı kalemlerini ellerine aldıklarındaki parıltıyı gördüğümde ilkokul yıllarımı hatırladım, diyerek sözlerine “ evlatlarımızın her biri maşallah işlenmeyi bekleyen mücevherler gibiler. Değerli öğretmenlerimiz onları dürüstlükle, ahlaki kurallarla ve bilgilerle süsleyip gerçek değerlerini ortaya çıkartacaklar.“ vurgulamalarıyla devam etti. Belediye Başkanı Bekir Aydın açıklamasına “ Yeni Eğitim Öğretim yılı vesilesiyle,  BüyükAile çalışmamız çerçevesinde BeyazMasa ekiplerimizle birlikte minik evlatlarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerine giderken akıllı evlatlarımıza akıllı kalem de götürdük. Çocuklarımızın gözlerindeki o pırıltıyı görmek her şeye değer. Tekrardan öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin eğitim ve öğretim yıllarını kutluyor, kendilerine sağlık ve başarılar diliyorum.” ifadeleriyle son verdi.

Çocuklar BüyükAile Projesinin Odak Noktasında

BüyükAile projesi şehrin bütün kesimlerini içermekle birlikte çocukları odak noktasına alıyor. Proje eğitimden sağlığa, spordan meslek edindirmeye, sosyal yönlendirmeden dini eğitimlere kadar çocuklarla ilgili bütün konuları kapsıyor. Çalışmalar ilerleyen günlerde de ara verilmeden devam ettirilecek.

Diğer Haberler