Menu

Belediye Başkanı Bekir Aydın Camikebir Mahallesinde bölgesel esnaf buluşması gerçekleştirdi

Yazdır / Tarih: 2023-09-13

Belediye Başkanı Bekir Aydın Camiikebir Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ağırlıklı iş merkezlerinde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi. Kahvaltılı bölgesel buluşmada civar esnafının sorunları ele alındı.  Buluşmada sorunların çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Kahvaltılı Esnaf Buluşmaları Bu hafta Çarşamba günü saat 10.00’da yapıldı. Esnaf buluşmasına Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri,  İlgili Belediye birim müdürleri ve bölgede faaliyet gösteren esnaflar katıldı.

Aydın geleneksel esnaf buluşmasını gerçekleştirdi

Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Başkan Aydın söz konusu çalışmaları kapsamında Camiikebir Mahallesinde bulunan ağırlıklı iş merkezlerinde faaliyet gösteren esnaflarla bölgesel olarak bir araya geldi. Kahvaltılı buluşmada esnaf vatandaşların sorun ve önerileri dinlenerek, fikir alışverişinde bulunuldu. Belediye Başkanı Aydın ilgili belediye birim müdürlerine sorunlarla alakalı talimatlarını verdi.

Esnaflar buluşmalardan çok memnun

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın geçtiğimiz aylarda başlattığı esnaf buluşmaları her hafta ilçenin değişik mahallelerinde sürdürülüyor. Esnaf buluşmalarından esnaf vatandaşlarla sohbet etmek, sorunlarını çözmek de fikir alışverişinde bulunmak amaçlanıyor. Kahvaltılı esnaf buluşmaları önümüzdeki haftalarda da devam ettirilecek.

Diğer Haberler