Menu

Belediye Başkanı Bekir Aydın Depremzede Öğretmenleri Unutmadı

Yazdır / Tarih: 2023-11-27

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, öğretmenler gününde 6 Şubat depreminde büyük hasar gören Hatay'daki okullarda görev yapan öğretmenleri unutmadı. Belediye Başkanı Bekir Aydın, Hatay Antakya Şehit İlker Uylaş İlkokulu, Şehit Mehmet Şenol Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu, Toki Şehit Ömer Faruk Adaş İlkokulu ve Toki Şehit Süleyman Yılmaz Anadolu Lisesi'nde eğitim görevlerini üstlenen öğretmenlere yazılı bir mesaj eşliğinde çiçek gönderdi. Başkan Aydın, mektubunda, "Bizler burada olsak da kalbimiz orada" mesajını ileterek öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.

Depremzede Öğretmenlerimize Hemşerilerimizin Sevgilerini Gönderdik

Başkan Bekir Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kahramanmaraş'ta yaşanan depremden birçok ilimiz gibi Hatay ilimiz de büyük ölçüde etkilenmiştir. Devletimiz, Allah'ın izniyle dört koldan çalışıyor ve bütün yaraları sarmak için elinden geleni yapıyor. Bizler de değerli öğretmenlerimizi bu önemli günde unutmadık. Onlara bütün Orhangazi'nin sevgisini taşıyan çiçekler gönderdik" şeklinde konuştu.

Hatay'da görev yapan öğretmenler, Belediye Başkanı Bekir Aydın'ın gönderdiği çiçeklerden dolayı memnuniyetlerini belirterek teşekkür etti. Başkam Aydın, sözlerini "Bu vesileyle Hatay'daki öğretmenlerimizle birlikte bütün öğretmenlerimizin tekrardan öğretmenler günlerini kutluyorum" ifadeleriyle tamamladı.

Diğer Haberler