Menu

Cep Spor Salonu’nda Sona Gelindi

Yazdır / Tarih: 2023-11-29

Orhangazi Belediyesi, spor alanındaki yatırımlarını sürdürüyor. Belediye bu çerçevede Arapzade Mahallesi okullar bölgesinde inşa ettiği Cep Spor Salonunda sona yaklaştı. Salon kısa bir süre içerisinde bitirilip sporseverlerin hizmetine sunulacak.

2024 Yılında Yatırımlara Devam

Belediye Başkanı Bekir Aydın, kentlerinin spor anlamında önemli bir yer edindiğini belirterek, "2023 yılında birçok spor yatırımı gerçekleştirdik. Cep Spor Salonumuz, bu projelerden sadece biridir. 2024 yılında spor yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" dedi. Başkan Aydın, kentlerindeki genç nüfusun spor potansiyelini göz önünde bulundurarak, yapılan çalışmaların gençlere yönelik olduğunu vurguladı. Arapzade Mahallesinde bulunan okullar bölgesine inşa edilen spor salonunun kısa süre içinde tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılacağını belirten Aydın, 2024 yılında da spor yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.

Spor Şehri Hedefi Güçleniyor

Orhangazi’nin spor şehri olma hedefine odaklanan belediye, gençlerin spor alanındaki yeteneklerini desteklemeye devam edecek. Başkan Aydın, "Kentimizdeki gençlerin sporla buluşması için çaba sarf ediyoruz. 2024 yılında da bu çabalarımızı artırarak sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Orhangazi Belediyesi'nin spor alanındaki bu çalışmaları, kentteki spor potansiyelini güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Diğer Haberler