Menu

İŞKUR’dan Orhangazi Belediyesine Teşekkür

Yazdır / Tarih: 2024-02-08

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü'nden Orhangazi Belediyesine teşekkür belgesi verildi. Genel Müdür Samet Güneş’in imzasını taşıyan Teşekkür belgesi, Orhangazi Belediyesi İŞKUR hizmet noktasının başarılı çalışmalarını takdir etmek amacıyla uygun görüldü. Orhangazi Belediyesi İŞKUR hizmet noktası Bursa ilçeleri arasında ön sıralarda yer alarak dikkat çekiyor.

Gerçekten çok mutlu olduk

Belediye Başkanı Bekir Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, insanları mutlu eden en önemli faktörlerden birinin ekmek parası kazanabileceği bir işe sahip olmak olduğunu vurguladı. Başkan Aydın açıklamasında, Orhangazi Belediyesi olarak, hem özel çabaları hem de İŞKUR noktası aracılığıyla vatandaşlara iş temini konusunda çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Aydın sözlerine “ Bu çalışmalar, Bakanlığımız tarafından takdir görmüş ve Belediyemize Teşekkür Belgesi verilmiştir. Hem şahsen hem de kurum olarak bu gelişmeden son derece mutlu olduk. Bakanlığımıza ve bütün yetkililere teşekkür ediyoruz. Ayrıca mesai arkadaşlarımıza da vatandaşlarımıza iş temini için gösterdikleri çaba için teşekkür ediyorum.“ cümleleriyle son verdi.

Orhangazi Belediyesi'ne verilen teşekkür belgesi, kurum ile gerçekleştirilen işbirliğinin yanı sıra Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yıl dönümü vesilesiyle istihdam oluşturma kapsamında üstün gayret, emek ve fedakârlık gösterenlere veriliyor.

Diğer Haberler