Menu

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Cuma buluşmaları kapsamında Orhangazililerle bir araya geldi

Yazdır / Tarih: 2023-01-27

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Halkla Randevusuz, Cuma Buluşmaları, kapsamında Bu haftada Orhangazilerle bir araya geldi. Görüşme Randevusuz Halk Buluşmaları her hafta Cuma günleri 10.00, 12.00 saatleri arasında yapılıyor. Bu haftaki Cuma Buluşmasında, Her hafta olduğu gibi Belediye gelen vatandaşların sorun ve önerileri dinlenerek, Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Aydın Cuma buluşmasına annesi ile birlikte gelen Ravzanur Koçyiğit isimli ilkokul öğrencisine, ara tatilde okuması için kitap hediye etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın tempolu çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın bu çerçevede halkla daha yakın işbirliği içerisinde olabilme bağlamında randevu olmaksızın Orhangazililerle buluştu. Başkan Bekir Aydın bu kapsamda, Cuma Buluşmaları, başlığı altında her hafta Cuma günleri, saat 10.00, 12.00 arasında düzenlediği randevusuz şekilde Orhangazililerle buluşmalarının bir yenisini bu hafta gerçekleştirdi. Cuma Buluşmalarından, halk için daha rahat bir ortamda, halkın sorun ve şikâyetlerini dinlemek, sorun ve şikâyetleri birinci elden değerlendirmek ve Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunmak amaçlanıyor. Randevusuz, Cuma Buluşmalarına, önümüzdeki haftalarda öngörülemeyen sebeplerden dolayı bir aksama olduğunda, Orhangazi Belediyesinin sosyal medya hesaplarından vatandaşlara duyurulacak. Yaş, engellilik ya da herhangi bir nedenden ötürü Orhangazi Belediyesine gelememe durumu olan Orhangazililer bütün Cuma Buluşmalarında gerçekleştirildiği gibi bundan sonraki buluşmalarda da, önceden Belediyeye bilgi vermeleri koşuluyla, Orhangazi Belediyesine ait araçlarla evlerinden alınacak. Cuma Buluşmalarında görüşmeler 65 yaş üzeri ve engelli vatandaşlara öncelik verilerek, geliş sırasına göre yapılıyor. Cuma Buluşmaları çerçevesinde yapılan görüşmelerde Başkan Aydınla misafirleri arasında sıcak sohbetler gerçekleştirildi.

Cuma buluşmaları ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Bekir Aydın, bizim hemşerilerimizle üstat Neşet Ertaş’ın deyimiyle, aramızda gönülden gönül’e bir yol vardır, diyerek sözlerine “ artık geleneksel hale getirdiğimiz Cuma Buluşmalarımızın bir yenisini Allah’ın izniyle bu Cuma gerçekleştirdik. Hemşehrilerimize buluştuk, Orhangazimizi konuştuk, dostlarımızın sorun ve önerilerini dinledik. Allah izin verdiği sürece her hafta yaptığımız hemşehrilerimizle buluşmalarımızı sürdüreceğiz.“ İfadeleri ile devam etti. Başkan Aydın açıklamasına “ belediyemize gelip misafirimiz olan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Her hafta olduğu gibi yine onların fikirlerinden faydalandım, Orhangazimiz için yeni fikirler oluşturduk.“ Cümleleriyle son verdi

Diğer Haberler